Ende te dua - versuri Blero | Versuri.ro
Ende te dua - versuri Blero | Versuri.ro
spacer
spacer
spacer
Spacer
  Versuri >> B >> BL >> Blero >> Ende te dua
Urmăreşte artist

Versuri Blero - Ende te dua

trimise de KonstantinaKonstantina.

Diku larg ne rrug pa kthim
dot largohem ne pikllim.
Do te zhdukem pergjithmon,
dhe kurr zdot harroj dashurin ton.
Dot me pysin pse u largove
pse u largove
pergjigjen kurr nuk do ta kuptoj
ti do behesh nuse do te dashurosh,
gjitha kujtimet do ti harrosh.

Gjdo dit t'lutem te takoj ne sy te shoikoj dhe te them se ende per ty vuaj, t'lutem me beso ende te
dua
Gjdo dit t'lutem te takoj ne sy te shoikoj dhe te them se ende per ty vuaj, t'lutem me beso ende te
dua

Ne gjdo hap ne gjdo vend
ti mua me bjen ndermend
me bjen ndermend
me duket te kam pran kur ti qesh
dua buzet te ti puth edhe nje her
vetem edhe nje her.
Ende smundem ta kuptoj,
si erdhi fundi qe te shkosh.
Nese un ty ndo nje her t'kujtona
mos harro se jam i vetmi qe te dua.

Gjdo dit t'lutem te takoj ne sy te shoikoj dhe te them se ende per ty vuaj, t'lutem me beso ende te
dua
Gjdo dit t'lutem te takoj ne sy te shoikoj dhe te them se ende per ty vuaj, t'lutem me beso ende te
dua

Ende te dua te lutem me beso
Ende te dua te lutem me beso

me mua

ende per ty vuaj

ende per ty vuaj
ende per ty vuaj


Spacer
Spacer  Caută    cu Google direct


 Traducere automatăAutentificare
Close 


  spacer
Versiunea mobilă | RSS | Arhivă stiri | Arhivă cereri | Parteneri media | Resurse | Condiții de utilizare | Politica de confidentialitate | Contact
 
 

#   a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z