Anxhela - versuri Aleksandër Gjoka | Versuri.ro
Anxhela - versuri Aleksandër Gjoka | Versuri.ro
spacer
spacer
spacer
Spacer
  Versuri >> A >> AL >> Aleksandër Gjoka >> Anxhela
Urmăreşte artist

Versuri Aleksandër Gjoka - Anxhela


Kam pas dash një grua 30 vjeçe
E doja dhe më donte si e marrë
Kishte zënë e saj nuanca fëmijërie
Megjithëse ishte e martuar dhe kishte një vajzë
(2 herë)

Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela

Ndonëse s'kishim vite që dashuroheshim
ajo më konsideronte si burrin e saj
s'isha unë i madh apo me emër
por thjeshtë një shërbëtor në shtëpinë e saj

Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela
(2 herë)


Spacer
Spacer  Caută    cu Google direct


 Traducere automatăAutentificare
Close 


  spacer
Versiunea mobilă | RSS | Arhivă stiri | Arhivă cereri | Parteneri media | Resurse | Condiții de utilizare | Politica de confidentialitate | Contact
 
 

#   a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z