» vetem ty « :[albaneza-original]: - versuri Alban Skenderaj | Versuri.ro
» vetem ty « :[albaneza-original]: - versuri Alban Skenderaj | Versuri.ro
spacer
spacer
spacer
Spacer
  Versuri >> A >> AL >> Alban Skenderaj >> » vetem ty « :[albaneza-original]:
Urmăreşte artist

Versuri Alban Skenderaj - » vetem ty « :[albaneza-original]:

trimise de AllyalexinoAllyalexino.

Ty vetem ty, ty vetem ty...
Ty gjithmon ty ty, vetem ty...

Por une e di tani çdo gje ka nje kuptim
Eshte thjesht nje ndjenje pa fund pa perendim
Tani po mund te jem dhe shkemb dhe mal dhe peme
Gjithçka per ty, per ty une do te jem


Spacer
Spacer  Caută    cu Google direct


 Traducere automatăAutentificare
Close 


  spacer
Versiunea mobilă | RSS | Arhivă stiri | Arhivă cereri | Parteneri media | Resurse | Condiții de utilizare | Politica de confidentialitate | Contact
 
 

#   a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z